HAKKIMDA

DR. SELMAN DURSUN

1985 yılında Sakarya’da doğdu. 1996-1999 Hendek Atike Hanım Anadolu lisesinde eğitim aldı. 1999-2003 yılları arasında Akyazı Anadolu lisesi ndeki eğitimini birincilikle bitirdi. 2003 yılında girdiği Marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesini 2009 yılında tamamladı. 2010 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti alanında başladığı ihtisasını ‘İskeletsel Sınıf II maloklüzyona sahip bireylerde uygulanan fonksiyonel tedavinin baş ve vücut postürüne olan etkisinin araştırılması’ konulu tez çalışması ile tamamlayarak Ortodonti uzmanı ünvanını aldı.

Dr.Selman Dursun ortodonti eğitimi boyunca ve sonrasında birçok kongre ve seminerlere katılmış, yazılı bildiriler ile birçok çalışmada yer almıştır. Kendisi Türk Ortodonti Derneği, Türk Dişhekimleri Birliği ve Avrupa Ortodonti Derneği (EOS) üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Şu anda Adapazarı’ndaki kliniğinde ortodonti alanında hastalarına hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Hastalarımıza alanımızda son teknolojiler aracılığıyla, kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden sadece belirli günde değil her gün  hizmet vererek ortodontik tedavi olanakları sunmak ve hasta memnuniyeti ile genişleyen bir hasta portföyü oluşturmaktır.